Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; mevsim şartları, aşırı kullanım ve alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan ve tahrip olan yolları bakımdan geçiriyor.

RAMAZAN BAYRAMI’NDA MISIR’A TÜRK AKINI RAMAZAN BAYRAMI’NDA MISIR’A TÜRK AKINI

Ekipler, yayla turizminin yoğun yaşandığı mahallelerde ise ulaşımın daha kolay sağlanması için bağlantı yollarını genişletiyor, imara uygun yolları da ulaşıma açıyor.

Bu kapsamda; Doruklu, Portakal, Güzelyayla ve Gözne Mahalleleri’nde yol açım çalışması, Soğucak Mahallesi’nde ise kilit parke taşı tamiratı yapıldı.

“TÜM MAHALLELERİMİZDE DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARI HIZLA SÜRECEK”

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, hem kırsal mahallelerde hem ilçe merkezinde yol yapım ve onarım çalışmalarının tüm hızıyla devam edeceğini söyledi.

Başkan Yıldız; “Toroslar’ın sağlıklı ve marka kent olma yolundaki yatırımlarımızı sürdürürken, vatandaşlarımıza güvenli ve konforlu ulaşım ağı sunacağız. Üst yapı çalışmalarımız çerçevesinde ve stratejik planımız doğrultusunda 67 mahallemize eşit hizmet götürme gayreti içerisinde olacağız. İlçemizde yaşamın kolaylaştırılması için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” şeklinde konuştu.