Mersin Namaz Vakitleri
Yatsı VAKTİNE KALAN SÜRE

01:34 saat

13 June 2024

6 Zi’l-Hicce 1445
Kim Allâhü Teâlâ’nın dininde tefakkuh ederse (dînî ilimleri öğrenirse) Allah Azze ve Celle, ona (her işinde) kâfîdir ve onu, hiç ummadığı yerden rızıklandırıverir. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:30

Güneş

05:15

Öğle

12:47

İkindi

16:37

Akşam

20:08

Yatsı

21:45

Mersin Namaz Vakitleri

Mersin Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
13 Jun Thu 6 Zi’l-Hicce 1445 03:30 05:15 12:47 16:37 20:08 21:45
14 Jun Fri 7 Zi’l-Hicce 1445 03:30 05:15 12:47 16:37 20:09 21:46
15 Jun Sat 8 Zi’l-Hicce 1445 03:30 05:15 12:47 16:38 20:09 21:46
16 Jun Sun 9 Zi’l-Hicce 1445 03:30 05:15 12:47 16:38 20:09 21:47
17 Jun Mon 10 Zi’l-Hicce 1445 03:30 05:15 12:47 16:38 20:10 21:47
18 Jun Tue 11 Zi’l-Hicce 1445 03:30 05:15 12:48 16:38 20:10 21:47
19 Jun Wed 12 Zi’l-Hicce 1445 03:30 05:15 12:48 16:39 20:10 21:48
20 Jun Thu 13 Zi’l-Hicce 1445 03:31 05:16 12:48 16:39 20:11 21:48
21 Jun Fri 14 Zi’l-Hicce 1445 03:31 05:16 12:48 16:39 20:11 21:48
22 Jun Sat 15 Zi’l-Hicce 1445 03:31 05:16 12:49 16:39 20:11 21:48
23 Jun Sun 16 Zi’l-Hicce 1445 03:31 05:16 12:49 16:39 20:11 21:49
24 Jun Mon 17 Zi’l-Hicce 1445 03:32 05:17 12:49 16:40 20:11 21:49
25 Jun Tue 18 Zi’l-Hicce 1445 03:32 05:17 12:49 16:40 20:11 21:49
26 Jun Wed 19 Zi’l-Hicce 1445 03:32 05:17 12:49 16:40 20:12 21:49
27 Jun Thu 20 Zi’l-Hicce 1445 03:33 05:18 12:50 16:40 20:12 21:49
28 Jun Fri 21 Zi’l-Hicce 1445 03:33 05:18 12:50 16:40 20:12 21:49
29 Jun Sat 22 Zi’l-Hicce 1445 03:34 05:18 12:50 16:41 20:12 21:49
30 Jun Sun 23 Zi’l-Hicce 1445 03:34 05:19 12:50 16:41 20:12 21:48
1 Jul Mon 24 Zi’l-Hicce 1445 03:35 05:19 12:50 16:41 20:12 21:48
2 Jul Tue 25 Zi’l-Hicce 1445 03:36 05:20 12:51 16:41 20:12 21:48
3 Jul Wed 26 Zi’l-Hicce 1445 03:36 05:20 12:51 16:41 20:11 21:48
4 Jul Thu 27 Zi’l-Hicce 1445 03:37 05:21 12:51 16:41 20:11 21:47
5 Jul Fri 28 Zi’l-Hicce 1445 03:38 05:21 12:51 16:42 20:11 21:47
6 Jul Sat 29 Zi’l-Hicce 1445 03:39 05:22 12:51 16:42 20:11 21:47
7 Jul Sun 30 Zi’l-Hicce 1445 03:39 05:22 12:51 16:42 20:11 21:46
8 Jul Mon 1 Muharrem 1446 03:40 05:23 12:52 16:42 20:10 21:46
9 Jul Tue 2 Muharrem 1446 03:41 05:24 12:52 16:42 20:10 21:45
10 Jul Wed 3 Muharrem 1446 03:42 05:24 12:52 16:42 20:10 21:44
11 Jul Thu 4 Muharrem 1446 03:43 05:25 12:52 16:42 20:09 21:44
12 Jul Fri 5 Muharrem 1446 03:44 05:25 12:52 16:42 20:09 21:43
13 Jul Sat 6 Muharrem 1446 03:45 05:26 12:52 16:42 20:09 21:42