1 hafta önce GENEL

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Mersin Yenişehir Belediye Başkanı seçilen Abdullah Özyiğit mazbatasını aldı. Başkan Özyiğit, “Yenişehir halkı emin olsun, kentimiz emin ellerde.” dedi.

1 hafta önce GENEL

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Toroslar Belediye Başkanı seçilen Abdurrahman Yıldız, mazbatasını aldı.

1 hafta önce GENEL

Yeni Renault Captur, B segmentinde premium bir SUV dünyası sunmak için donanımı ve yepyeni dış görünümü ile kullanıcılarıyla buluşmak için hazırlanıyor.

1 hafta önce GENEL

Ramazan Bayramı heyecanının yaşandığı bu günlerde, milyonlarca sürücü her bayram olduğu gibi sevdiklerini ziyaret etmek veya tatil beldelerine gitmek için yola çıkma hazırlıklarına başladı. Petlas, yolculuklarının güvenli geçmesi için sürücülerin yola çıkmadan önce ve yolculuk sırasında yapması gerekenleri hatırlatıyor.

1 hafta önce MAGAZİN

Victoria’s Secret bu yaz ses getirecek bir iş birliğine imza atıyor. Victoria’s Secret Pink by Frankies Bikinis koleksiyonu karşınızda! Modaya yön veren tasarımlarıyla dikkat çeken Frankies’in yenilikçi kumaşları, PINK’in enerjisiyle harmanlanarak, bu yaz plajlarda moda rüzgarı estirecek.

1 hafta önce YEMEK

Baharın enerjisinin hissedilmeye başlandığı bu dönemde, Starbucks, misafirlerini yenilikçi içecekleri ve renkli perakende yelpazesiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Kahve markası, 4 Nisan itibarıyla döneme özel heyecan verici matcha inovasyonu, yeni alternatifleriyle sunduğu içecekleri ve İlkbahara özel perakende ürünlerini mağazalarında sunmaya başladı.

1 hafta önce EKONOMİ

Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB), mart ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 24 artışla 1 milyar 719 milyon dolar ihracata imza atarken, 2024 yılı ilk çeyreğinde ihracat performansını yüzde 23 artışla 4 milyar 393 milyon dolara yükseltti.

1 hafta önce GENEL

Yeni nesil e-ticaret altyapısı ikas, Dünya Bankası kuruluşlarından IFC ve Re-Pie Portföy liderliğindeki Seri A yatırım turunda 20 milyon dolar yatırım aldığını duyurdu. Yatırım, Dünya Bankası’nın Türkiye’deki girişimlere tek seferde yaptığı en yüksek yatırım tutarı olarak kayda geçti.

1 hafta önce GENEL

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde büyük bir farkla yeniden Yenişehir Belediye Başkanı seçilen Abdullah Özyiğit, kendisine tebrik çiçeği göndermek isteyen vatandaşlara çiçek yerine Mersinli SMA hastalarına bağış yapmaları çağırısında bulundu.

1 hafta önce GENEL

Mazbatasını alarak resmen göreve başlayan Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, coşkulu bir kalabalık eşliğinde belediye binasına adım attı.