Yeni ve ferahlatıcı lezzetleri; Iced Strawberry Matcha Latte, Iced Brown Sugar Shaken Espresso ve Iced White Chocolate Shaken Espresso ile İlkbahar’ı karşılayan Starbucks, bu sezonda misafirlerini alışılmışın dışında bir lezzet yolculuğuna davet ediyor.

ICED STRAWBERRY MATCHA LATTE İLE BAHARA MERHABA!

Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks, klasikleşmiş kahve lezzetlerinin yanı sıra inovatif ürünleriyle de misafirlerine keyifli anlar yaşatmayı amaçlıyor. Starbucks, Japon kültüründen aldığı ilhamla, matcha lezzetini, vanilya aroması ve çilek soslu soğuk köpüğüyle birleştirerek bahara unutulmayacak bir tat bırakıyor; Iced Strawberry Matcha Latte! Kısa bir süreliğine mağazalarda olacak bu içecek, matcha sevenlere ve yeni tatlar keşfetmek isteyenlere her yudumda baharın enerjisini hissettirecek.

YEMEK BİRLEŞTİRİR TARİF KITABININ LANSMANI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ YEMEK BİRLEŞTİRİR TARİF KITABININ LANSMANI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

FAVORİ LEZZETLER YENİ ALTERNATİFLERİYLE GERİ GELİYOR!

Yulaf sütlü versiyonuyla geçen senenin akıllara kazınan iki soğuk içeceği bu döneme özel normal süt alternatifiyle sunulacak. Starbucks Signature® Espresso’nun esmer şeker şurubu ve buz ile karışımından oluşan Iced Brown Sugar Shaken Espresso ve Starbucks Signature® Espresso, beyaz çikolata sosu ve buz karışımından ortaya çıkan Iced White Mocha Shaken Espresso yulaf sütü yerine normal süt tercih eden misafirlerin beğenisine sunacak.

Starbucks, baharın keyifli anlarına eşlik edecek içeceklerini ve perakende ürünlerini keşfetmek için tüm misafirlerini mağazalarına bekliyor.