Tırmıl Sanayi Sitesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Serdar Başkan, esnafları ziyaret ederek taleplerini dinledi. Daha sonra Kooperatif binasına geçen Başkan Serdar Soydan, Sanayi içerisinde yürütülen çalışmalar hakkında Kooperatif Başkanı İlhan Çokgün ve kooperatif üyelerinden bilgiler aldı, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

BAŞKAN SERDAR: ‘SORUNLARI SÜRATLE ÇÖZMEK İSTİYORUZ’ DEDİ

MEVLÜT EKMEKCİ, BASINLA BİR ARAYA GELDİ MEVLÜT EKMEKCİ, BASINLA BİR ARAYA GELDİ

Tırmıl Sanayi Sitesi esnafları ile buluşan Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, esnafların sorunlarını çözmek için hayata geçirecekleri projelerinden söz etti. Esnafların yaşadığı sıkıntıların çözülebilmesi için belediyelerin bu anlamda köprü vazifesi görmesi gerektiğini ifade eden Başkan Serdar Soydan, çalışmaya, üretmeye ve daima daha ileriyi gitmeyi hedeflediğini belirtti.

SERDAR SOYDAN’IN İLK ESNAF ZİYARETİ TIRMIL SANAYİ SİTESİ’NDEN BAŞLADI

Esnaf ve vatandaşlar tarafından davul-zurna ile karşılanan Serdar Soydan, gördüğü sıcak ve yoğun ilgi karşısında büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti. 31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili heyecanını ifade ederken, bir an önce projelerini faaliyete geçirmek ve sorunları çözüme ulaştırmak istediğini anlattı. Konuşmalarının ardından sanayi esnafı ile hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Serdar Soydan, sonraki programına devam etmek için Tırmıl Sanayi Sitesi’nden ayrıldı.