İKAS, IFC VE RE-PİE PORTFÖY LİDERLİĞİNDE 20 MİLYON DOLAR YATIRIM ALDI İKAS, IFC VE RE-PİE PORTFÖY LİDERLİĞİNDE 20 MİLYON DOLAR YATIRIM ALDI

Okul müdürü Hakan Ördek, “Ramazan paylaşmaktır, dayanışmadır. İhtiyacı olan öğrencilerimizi öğretmenlerimizle birlikte tespit ederek böyle bir kampanya planladık. Okul aile birliği, öğretmenlerimiz ve iş insanları Ali Böke ve Ahmet Böke ile birlikte ortaklaşa koliler hazırlayıp ihtiyacı olan öğrencilerimize dağıtımını sağladık. Dayanışma ve paylaşmanın önemini bir kez daha anladık. Katkıda bulunanlara teşekkürlerimi sunarım’ dedi.

İş insanı Ali Böke ise, “Böyle bir kampanyaya dâhil edilmek bana onur verdi. İhtiyacı olan öğrencilere öğrencilerin her zaman yanındayım” şeklinde konuştu.

Okul rehber öğretmeni Sinan Koç, elimizden geldiği ölçüde öğrencilerimizin her zaman yanında olduklarını belirterek, “Bu kampanya dayanışma ve paylaşmayı öğrencilerimizin anlaması açısından çok önemli. Katkıda bulunan herkese destekleri için ayrı ayrı teşekkür ederim. Her şey çocuklarımız için” diye konuştu.