SARSILMAZ, BU KEZ ENFORCE TAC 2024’TE SARSILMAZ, BU KEZ ENFORCE TAC 2024’TE

Zeyneli Hacı Mustafa Turgut Sanayi Sitesi Kooperatifi bünyesinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret eden MHP Mersin Milletvekili Adayları Kıvanç Derya ve Av. Kürşat Türker Ercan, cumhur ittifakının önemini anlatarak 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve partileri MHP’ne oy istediler.

Yaklaşık bir yıldır devam eden seçim çalışmalarında esnafların ve vatandaşların taleplerine önem verdiklerini aktaran MHP Mersin Milletvekili Adayı Avukat Kürşat Türker Ercan, "Biz ülkemize ve Mersin’imize hizmet etmek için buradayız. Özellikle esnafımız ekonominin can damarıdır. Bu konuda da saha çalışmalarımızda onları sık sık ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözüme kavuşturmaya özen ve önem gösteriyoruz. Bu sebeple esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini yüz yüze dinlemek için ziyaretlerimizi daha da sıkılaştırdık. Cumhur İttifakı, halkın ve milletin ittifakıdır. Seçimlere sayılı günler kala Mersin bölgesinde devam eden seçim çalışmalarımızda halkımız, esnaflarımız, gençlerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımızla buluşmalara hız verdik. Hedefimiz yaklaşan seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve partimiz MHP’nin Mersin’den en fazla oyu ve desteği almasıdır. Cumhur ittifakının önemini anlattığımız bugünkü gezimizde ise Silifke’de faaliyet gösteren sanayi sitesi esnaflarımızdan destek istedik. Büyük Türk Milleti olarak cumhur ittifakımıza vereceğimiz desteklerle 14 Mayıs’ta tarihi bir görevi yerine getireceğiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Adayı Kıvanç Derya’da yaptığı konuşmada, “14 Mayıs seçimleri dünya üzerindeki mevcudiyetimiz, istiklal ve istikbal haklarımız bakımından hayati derecede önemlidir. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı, milletimizin bekası, ülkemizin bağımsız geleceği için dünden daha önemli bir görevle karşı karşıyadır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı da Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Birinci hedefimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ikinci döneminde de çok yüksek bir oy oranıyla seçilmesi, başarılı çalışmalarına ara vermeden devam etmesidir. İkinci hedefimiz ise Milliyetçi Hareket Partisi’nin Mersin bölgesinde milletvekili sayısıyla siyasal destek seviyesini artırmaktır. Biz inanıyoruz ki, siz değerli hemşehrilerimizin de desteği ile Cumhur İttifakımız TBMM’de çok güçlü bir şekilde temsil edilecektir. Bir oy Cumhurbaşkanımıza, bir oy da partimiz MHP’ye istiyoruz” diyerek sanayi sitesi esnaflarından destek istedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Teşkilatı Seçim Komitesi tarafından düzenlenen seçim gezilerine programına İlçe Başkanı Levent Nogay, Silifke Belediye Başkan Yardımcısı Enes Buğra Genç, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz, Taşucu Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Dölek,  Seçim Komitesi Başkanı Ali Usca, Belediye Meclis Üyeleri, Zeyneli Hacı Mustafa Turgut Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ahmet Turgut, KAÇEP üyeleri, parti ve ocak yöneticileri katıldılar.

Mevlüt PARTAL - SİLİFKE