“TÜRKİYE, KÜRESEL BİR GÜÇ OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR” “TÜRKİYE, KÜRESEL BİR GÜÇ OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR”

Cumhuriyetin 100. Yılında 100 Güçlü İnsan Belgeseli Mersin'de çekimlere devam ediyor.Kendi mesleğinde başarı yakalayan yaşamıyla ve mücadele azmi ile topluma örnek olan her meslek grubu ve toplumun tüm kesimlerinden 100 Güçlü İnsan Belgeselinde Mezitli Kent Konseyi Başkanı İş İnsanı  Sibel Gelbul'da yer aldı.
Mersin'de doğayı çevreyi korumak, Hayvan Hakları Savunuculuğu ve kadın girişimcileri desteklemek onların sesi olmak için bir çok etkinlikte yer alan, organizasyonlar projeler üreten, Mersin Sevdalısı Sibel Gelbul  Sen Varsın Yolun Başında sloganıyla yola çıkan belgeselde başarı hikayesini anlattı.Belgeselde "Hayatı ve kendinizi sevin" mottosuyla topluma mesaj veren İş İnsanı Sibel Gelbul'a halk  mesajlarıyla destek verdi.
100 Güçlü İnsan Belgeseli Proje tasarımı Gazeteci Yazar Ufuk Cavlı'ya ait yönetmen koltuğunda Alican Kabağan Görüntü Yönetmeni koltuğunda ise Deniz Ali Çoban oturuyor.
U&C Medya - DAC Yapım işbirliğinde çekilen belgeselin  çekimlerine Mendegrampro ev sahipliği yapıyor.
Çekimler tamamlandığında muhteşem bir gala ile belgesel gösterime girecek.