Her yıl çok sayıda öğrenciye poliüretan sektöründe staj imkânı sunan Flokser Kimya, genç istihdamına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu çerçevede Flokser Kimya, öğrencilere; Üretim, Kalite, Ar-Ge, Finans ve Muhasebe, Satış ve Pazarlama alanlarında deneyim kazanabilecekleri yaz stajı deneyimi sunuyor. Program sonunda staj sürecini başarıyla tamamlayan ve ilgili nitelikleri taşıyan stajyer öğrencilere Flokser Kimya bünyesinde açık pozisyonlarda iş imkânları sağlanacak.

PROGRAMA BAŞVURULAR 15 NİSAN’DA SONA ERİYOR

Başvuruların 15 Nisan’da tamamlanacağı staj programına başvuru şartları arasında; üniversitelerin 3’üncü veya 4’üncü sınıf öğrencisi olmak, iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, takım çalışmasını sevmek, problem çözme ve analiz yeteneği güçlü olmak ve staj süresi boyunca İstanbul’da ikamet etmek bulunuyor. Başvurular https://www.flokserkimyakariyer.com/ adresinden yapılıyor.

SEVER’DEN CUMHUR İTTİFAKI VURGUSU SEVER’DEN CUMHUR İTTİFAKI VURGUSU

Staj programı sonunda öğrenciler poliüretan sektörünü yakından deneyimlemiş, kurumsal yapılarda işleyiş ve iş disiplinini öğrenmiş olacaklar. Aynı zamanda açık pozisyonlardaki ilgili nitelikleri taşıyan stajyer öğrenciler staj bitimi sonrasında uygun pozisyon olması durumunda yarı zamanlı çalışma olanaklarından da faydalanabilecekler.

İŞ HAYATINA HIZLI BİR ŞEKİLDE UYUM SAĞLAYACAKLAR

Staj sayesinde eğitimini tamamlamak üzere olan öğrencilerin iş hayatına daha hızlı bir şekilde uyum sağlayacağını, kendilerinin isegeleceğin çalışma arkadaşı adaylarını yakından tanıma ve gözlemleme fırsatı bulacaklarını söyleyen Flokser Kimya Genel Müdürü Ekin Tükek, “Hayata geçirdiğimiz staj programıyla gençlerimiz iyi bir iş deneyimi kazanmak, kariyer yollarını keşfetmek, sektörden profesyoneller ile iletişim kurmak ve yeteneklerini geliştirmek ve iyileştirmek gibi pek çok avantaja sahip olacaklar.Stajyerlerimizin yemeklerini ve ulaşımlarını karşılayacağımız staj programımızın sonunda isestaj defterlerinde, staj değerlendirme formlarıyla öğrencilerimizin yetkinliklerini değerlendireceğiz.” diye konuştu.