Firma Rehberi

Berk Reklam
Berk Reklam
Sektör Bilişim
İl / İlçe Denizli / Denizli
Web Sitesi https://berkreklam.com.tr/
Telefon 02582622375

2008 yılından beri her gün işimize gelirken yeni bir günün bizler için yeni fikirler ve yeni umutlarla dolu olduğunu biliyoruz. Bugüne kadar her güne, işimizi severek ve sahip çıkarak başladık…

Sürekli araştıran ve kendini geliştiren bir ekibiz…
Yaptığımız işin ciddiyetini bilerek şimdiye kadar sürekli araştıran, gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık ve kendini yenileyebilen bir ekip olarak çalışmaya özen gösterdik. Bu sebeple, gerek web sitelerinden gerekse fuarlar aracılığı ile sürekli yenilikleri takip ediyoruz. Çalıştığımız her firmanın Berk Reklam’a geldiğinde yapılan her işin sadece kendilerine özel yapıldığını bilmelerini istiyoruz.

Programlı ve disiplinli bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz…
Sektörümüzde Denizli’nin önde gelen firmalarından birisi olmak için kalite yönetimine özen gösteriyor ve kurumsal bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yaptığımız her çalışma ve her işte en iyi performansı sergileyebilmek adına disiplinle, özveriyle ve programlı bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Yaptığımız her iş için “İş Takip Formu” düzenliyor ve iş akışımızı sürekli kontrol altında tutuyoruz.

Adres: 15 Mayıs Mahallesi Ressam Ahmet Cevdet ŞEMSİOĞLU Sok. No:16/A

Gelişmelerden Haberdar Olun

@