Berk Reklam

Berk Reklam (Görüntülenme Sayısı: 0)
Sektör Bilişim
İlan Tarihi 2 hafta önce
Firma No 92
Telefon 02582622375
Faks
Web Sitesi https://berkreklam.com.tr/
Adres 15 Mayıs Mahallesi Ressam Ahmet Cevdet ŞEMSİOĞLU Sok. No:16/A
İl/İlçe Denizli / Denizli
Firma Hakkında

2008 yılından beri her gün işimize gelirken yeni bir günün bizler için yeni fikirler ve yeni umutlarla dolu olduğunu biliyoruz. Bugüne kadar her güne, işimizi severek ve sahip çıkarak başladık…

Sürekli araştıran ve kendini geliştiren bir ekibiz…
Yaptığımız işin ciddiyetini bilerek şimdiye kadar sürekli araştıran, gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık ve kendini yenileyebilen bir ekip olarak çalışmaya özen gösterdik. Bu sebeple, gerek web sitelerinden gerekse fuarlar aracılığı ile sürekli yenilikleri takip ediyoruz. Çalıştığımız her firmanın Berk Reklam’a geldiğinde yapılan her işin sadece kendilerine özel yapıldığını bilmelerini istiyoruz.

Programlı ve disiplinli bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz…
Sektörümüzde Denizli’nin önde gelen firmalarından birisi olmak için kalite yönetimine özen gösteriyor ve kurumsal bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yaptığımız her çalışma ve her işte en iyi performansı sergileyebilmek adına disiplinle, özveriyle ve programlı bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Yaptığımız her iş için “İş Takip Formu” düzenliyor ve iş akışımızı sürekli kontrol altında tutuyoruz.