Cumhur İttifakı teşkilatıyla gerçekleştirilen program çerçevesinde; Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, Mut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker, AK Parti Mut İlçe Başkanı Fatih Ünver, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve seçmenler ile seçim bürosu istişare toplantısı yapıldı.

CHP'Lİ DİNÇER: “BALIK ÇİFTLİKLERİ ZARAR VERECEK” CHP'Lİ DİNÇER: “BALIK ÇİFTLİKLERİ ZARAR VERECEK”

ESNAFIN SEVER COŞKUSU

Öğle saatlerinde İç Çarşı esnafını ziyaret eden Sever ve Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, Mut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker, AK Parti Mut İlçe Başkanı Fatih Ünver, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları ve Kadın Kolları, ardından Köylü Pazarı ve Cuma Pazarı esnaflarına ziyarette bulundu. Mustafa Sever, esnaf ve pazar esnafının sorun ile taleplerini dinleyerek, Cumhur İttifakı belediyeciliğinin tüm sorunları çözeceğini ifade etti. Dış Çarşı esnafına da akşam saatlerinde ziyaret gerçekleştiren Sever’e, esnafın ilgisi yoğun oldu. Sever, esnafların sorunlarını dinleyerek, hayırlı işler temennisinde bulundu.

Mustafa Sever daha sonra Yukarı Köselerli ve Aşağı Köselerli Mahalleleri’ne geçerek, vatandaşlar ile bir araya gelerek, programı tamamladı. Sever’e Cumhur İttifakı teşkilatıyla gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde; Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, Mut Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker, AK Parti Mut İlçe Başkanı Fatih Ünver, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve seçmenler eşlik etti.

Editör: Yasin ABACI