Cumhur İttifakı teşkilatı ile birlikte gerçekleştirilen program kapsamında, sabah saatlerinde AK Parti Mezitli İlçe Başkanlığı’nda partililer ile bir araya gelen Sever’e; Cumhur İttifakı Mezitli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Ekmekçi, AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Zafer Uslu, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Yılmaz, İlçe Koordinatörü İrfan Karataş, MHP İlçe Başkanı Bilal Irmak, Cumhur İttifakı İl ve İlçe Yöneticileri, İlçe Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve seçmenler eşlik etti. Daha sonra Tece Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret eden Mustafa Sever, esnafın sorun ve taleplerini dinledi. Sever ve beraberindekiler, Tece Mahalle Muhtarlığı’na da ziyaret gerçekleştirdi.

Şahin Tepesi Limon Deposu’nu da ziyaret eden Sever, Şahintepesi Kahvehanesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal etti. Sever’in sonraki durağı ise Şahintepesi Mahalle Muhtarlığı oldu. Muhtarlıktan mahallenin durum ve talepleri ile ilgili bilgi alan Sever, Cafe esnaf ve Deniz Mahallesi esnafı ile de buluşarak, esnaflar ile sohbet gerçekleştirdi ve taleplerini not aldı.

SEVER PAZAR ESNAFI İLE BİR ARAYA GELDİ

TOROSLAR’DA KURBAN SATIŞ ALANI TEMİZLENDİ TOROSLAR’DA KURBAN SATIŞ ALANI TEMİZLENDİ

Programının öğleden sonraki kısmında Tece Siteleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne de bir ziyaret gerçekleştiren Sever, Deniz Mahallesi pazar esnafı ile de bir araya gelerek, pazarcı vatandaşların sorunlarını dinledi, Cumhur İttifakı belediyeciliğinin vaatlerle değil, çözümler ile geleceğini beyan etti. Sever, pazar esnaf ziyareti ile Mezitli programını tamamladı.

Editör: Yasin ABACI