TOROSLAR'DA YOLLAR YENİLENİYOR TOROSLAR'DA YOLLAR YENİLENİYOR

Esnaflara hayırlı işler bol kazançlar dileğinde bulunan Başkan Altunok, pazarcı esnafları ve alışverişe gelen vatandaşların sorunlarını dinledi. Belediye Başkanı Altunok’u karşılarında gören pazarcı esnafı ve vatandaşlar, “Başkanım sizi burada görmekten çok mutlu olduk. Bizim özlediğimiz belediye başkanı bu olmalı. Her zaman halkın arasında olan, esnafları ve vatandaşları ziyaret eden, çalışkan ve başarılı bir belediye başkanına sahip olduğumuz için sevinçliyiz. Bizler yıllarca sokak aralarında çadır kurarak tezgah açan ve ekmeğini bu ticaret yoluyla kazanan esnaflarız. Allah sizlerden razı olsun. Biz pazarcı esnaflarını tek çatı altında toplayarak böylesine güzel ve modern bir pazarı bizlerin hizmetine sundunuz. Yazın sıcaktan kışında yağmurdan kurtulduk. Halkımıza ve şehrimize bu modern yapı içerisinde hizmet veriyoruz. Bizlere sunduğunuz bu hizmet sayesinde müşterilerimize ve halkımıza sağlıklı, hijyen ve modern bir ortamda hizmet sunuyoruz. Bizleri özlediğimiz projelerle buluşturduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Allah sizlere güç ve kuvvet versin. Yolunuz açık olsun” diyerek Başkan Altunok’a sevgi gösterisinde bulundular.

Beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Kıvanç Derya, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz, KAÇEP Başkanı Büşra Gezer, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Can, SKM Başkanları Hidayet Eren ve Mustafa Uysal, parti yöneticileri ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte pazarcı esnafını ziyaret eden Silifke Belediye Başkanı Altunok’ta yaptığı konuşmada, “Yıllarca siz pazarcı esnaflarımıza söz verilipte bir türlü yerine getirilmeyen kapalı pazar yeri projesini tamamlayarak sizlerin hizmetine sunduk. Kapalı pazar yeri projemizin devamı olan köylü pazarını da kısa sürede hayata geçirerek ürettiği ürünü pazar yerinde satmak isteyen çiftçilerimize tahsis edeceğiz. Bu çatı altında faaliyet gösteren hiçbir esnafımız yer konusunda ve diğer alanlarda sıkıntı yaşamayacaktır. Silifke’miz ve halkımız için önem arz eden yeni projelerimiz hazır. Allah’ın izni siz esnaflarımız ve değerli hemşehrilerimizin de destekleri ile bu projelerimizi de hayata geçireceğiz” dedi.

Başkan Altunok, esnaf ve vatandaşlarla yaptığı görüşmelerde 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde Cumhur ittifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan’a ve kendisine destek vermelerini de istedi. 

Editör: Yasin ABACI