Milliyet Executive, kapak sayfasında yeni yüzyılda ekonomik atılımı sağlayacak olan katma değerli üretim gerçekleştiren startup’lara yer veriyor. Yazı; yeni bir startup’ın nasıl kurulacağından, büyüme sürecinde dikkat edilmesi gereken adımlara kadar birçok bilinmeyeni cevaplarken yeni iş kuracaklar için adeta bir yol haritası çiziyor.

HALK KART ÖDEMELERİ YAPILDI HALK KART ÖDEMELERİ YAPILDI

Yeni sayıda Avrupa'nın en büyük 3 şirketi arasında gösterilen Arçelik’in Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, beyaz eşya üretiminde Ar-Ge ve dijitalleşme yatırımlarını anlatıyor. Dinçer, geçtiğimiz yılın analizinden, yeni yıl değerlendirmesine kadar iş dünyasına dair kapsamlı görüşlerini aktarıyor. Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden ise kurdukları müşteri odaklı ekosistem sayesinde son üç yılda büyük bir hızla yükselen müşteri memnuniyetini yorumluyor. İstanbul ofisinden 11 ülkeyi yöneten Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya (TUCA) Genel Müdürü ise Nilay Tatlısöz, kariyer yolculuğundaki kilometre taşlarının yanı sıra hızla büyüyen elektrikli araç teknolojisinden savaşlardan etkilenen akaryakıt sektörüne kadar çeşitli soru başlıklarını yanıtlıyor.

Gastronomide yerel lezzetlerle ilerleyen Labada Gurme'nin kurucusu Gonca Saldanlı, büyüme hedeflerini anlatıyor. Esas Gayrimenkul COO'su Nevzat Yavan ise perakende ve AVM sektörlerinde dijitalleşmenin önemini açıklıyor. DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla düzenlenen CHRO Summit, Milliyet Executive saylarına yansıyor. Genç yeteneklerin şirketlerden beklentileri ve şirketlerin bu konudaki adımları aktarılıyor. Yeni sayıda; Murat Yeşildere’nin ‘Lider diye yazılır Atatürk diye okunur!’ adlı yazısına ve pek çok konu başlığına ulaşılabiliyor.

Milliyet Executive, her ay yayımlanan yeni sayılarıyla iş dünyasının merak edilenlerini, analizleri ve trendleri mercek altına almaya devam edecek. Dergiye tüm Türkiye’de erişilebileceği gibi Getir, Trendyol ve dijital platformlardan da ulaşmak mümkün.

Editör: TE Bilisim