Seçim çalışmaları kapsamında şehit aileleriyle birlikte; MHP il ve ilçe Başkanlığı, Ülkü Ocakları il ve ilçe başkanlığını ziyaret eden Doğan mahalle esnafıyla da hasbihâl etti. ‘Komşuna Güven’ anlayışı ile yola çıktıklarını belirten Doğan, “Ben de Toroslar’ın bir evladıyım. Toroslar’ın aşını yiyip, suyunu içiyorum. Bu nedenle Toroslar’da yaşayan herkes benim komşum, ablam, abim, kardeşimdir. Biz de bundan ötürü ‘Komşuna güven, gencine güven, Toroslar’a güven’ diyerek yola çıktık” ifadelerini kullandı. Toroslar’ın Mersin’in en güzel ilçelerinden biri olduğunu da vurgulayan Doğan, başkan seçilmesi durumunda; ilçeyi daha da güzelleştirmek için çalışacaklarını ifade etti. Doğan, "Selam verdiğimiz her kapıdan daha mutlu, daha güçlü bir şekilde ayrılıyoruz. Allah’a şükürler olsun bugüne kadar vatandaşlarımızın kalplerine dokunmuşuz. İnşallah vatandaşlarımızın teveccüh etmesi halinde hizmetkâr olmaya devam edeceğiz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) eski Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçiminde MHP’den Toroslar Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurduğunu açıkladı. MHP Toroslar ilçe başkanlığı sürecinde yaptığı başarılı çalışmalarla vatandaşın gönlünü fetheden Doğan, şimdi de Toroslar Belediye Başkanlığı için kolları sıvadı. Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Doğan, bir dizi programa katıldı. Bu kapsamda şehit aileleriyle birlikte; MHP il ve ilçe Başkanlığı, Ülkü Ocakları il ve ilçe başkanlığını ziyaret eden Doğan sonrasında mahalle esnafı ile buluştu.

‘Komşuna Güven’ anlayışı ile yola çıktıklarını belirten Doğan, “Ben de Toroslar’ın bir evladıyım. Toroslar’ın aşını yiyip, suyunu içiyorum. Bu nedenle Toroslar’da yaşayan herkes benim komşum, ablam, abim, kardeşimdir. Biz de bundan ötürü ‘Komşuna güven, gencine güven, Toroslar’a güven’ diyerek yola çıktık” ifadelerini kullandı.

“ÖDENEN BEDEL EMSALSİZDİR”

DR. ALİ ÖZ’E DEMİRTAŞ VE ALSANCAK MAHALLELERİNDE SEVGİ SELİ DR. ALİ ÖZ’E DEMİRTAŞ VE ALSANCAK MAHALLELERİNDE SEVGİ SELİ

Ziyaret esnasında konuşan Doğan, MHP olarak her zaman şehit ailelerinin yanında olduklarını belirterek, “Vatan toprağımız, şehitlerimizin ve gazilerimizin fedakârlıkları sayesinde bizlere vatan olmuştur. Bu bedelin bir karşılığı yok, bu hiçbir şeyle mukayese edilemez. Ödenen bu bedel emsalsizdir. Bu anlamda şehit ailelerimiz ve gazilerimiz her zaman başımızın tacıdır. Şehadet makamı bir hak ediştir. Şehitlik mertebesi herkese nasip olmuyor. Allah milletimize zeval vermesin” dedi.

“ESNAFIMIZ KAZANACAK, TOROSLARIMIZ KALKINACAK”

Sonrasında ise mahalle esnafı ile bir araya gelen Doğan, esnafla çay içerek sohbet etti. Toroslar ilçesinin Mersin’in en güzel ilçesi olduğunu dile getiren MHP eski Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, Toroslar Belediye Başkanı olduğu durumda Toroslar’ı daha da güzelleştirmek için tüm gayreti göstereceğini ifade etti.

Daha güzel bir Toroslar için Toroslar Belediye Başkan Aday Adaylığı için ‘Komşuna Güven’ sloganıyla yola çıktıklarının altını çizen Doğan, “Selam verdiğimiz her kapıdan daha mutlu, daha güçlü bir şekilde ayrılıyoruz. Allah’a şükürler olsun bugüne kadar vatandaşlarımızın kalplerine dokunmuşuz. Belediye Başkanlığımızda, bugüne kadar olduğu gibi el ele verip çok çalışarak İlçemizi daha ileriye taşıyacak, ticari hayatı en başta yerel esnafla hareketlendireceğiz. Esnafımız kazanacak, Toroslarımız kalkınacak inşallah. Dua ve desteklerini ileten tüm esnaflarımıza teşekkür ediyor, hayırlı işler diliyorum. Birliğimiz daim olsun” diye konuştu.