Eşsiz ve sıradışı tasarımlarıyla mobilya sektörüne öncülük eden Kelebek Mobilya, koltuk takımlarından yemek odalarına, yatak odalarından genç odalarına ve aksesuarlara kadar özenle hazırlanmış fonksiyonel ürünlerini depo indirim günlerinde %60 varan 36 ay taksit seçeneğiyle özel fiyatlarla satışa sunuyor.

“Yeniliğe Kanat Açtık” mottosuyla hazırlanan Kelebek Mobilya ürünleri, özenle seçilmiş renk paleti ve doku kombinasyonlarıyla ön plana çıkmaya devam ediyor. Yaşam alanlarına samimi ve sıcak hava katmayı hedefleyen Kelebek Mobilya, fonksiyonel ve şık tasarımlı koleksiyonlarıyla evleri baştan yaratıyor.

MİNİMALİZM ÖNCÜSÜ: LİONEL YATAK ODASI TAKIMI

Minimal çizgileriyle göz dolduran Lionel Yatak Odası Takımı, renklerin ahenkli uyumu olarak ön plana çıkıyor. Gold detaylarıyla dikkat çeken koleksiyon, ergonomik yapısı ve zarif tarzıyla yatak odalarına özel dokunuş yapıyor. Lacivert ve siyah renkleriyle uyum sağlayan Lionel, evlere sofistike bir hava katıyor. Yatak odalarını kişiselleştirmek isteyenler için ideal bir koleksiyon olan Lionel, şıklığı ve rahatlığı aynı potada buluşturuyor. Lionel Yemek Odası Takımı uygun fiyatlarla Kelebek Mobilya tarafından satışa sunuluyor.

DOĞADAN İLHAM ALAN NOREL KOLTUK TAKIMI

Yeşil tonlarının doğal yapısıyla krem tonlarının ferahlığı harmanlanmasıyla hazırlanan Norel Koltuk Takımı, yaşam alanlarında fonksiyonel ve şık bir hava katıyor. Geriye doğru takla atan mekanizması sayesinde yatak olabilen Norel, dinleme imkanını maksimum seviyeye ulaştırıyor. 35 HR ultra soft sünger yapısıyla daha konforlu vakit geçirme fırsatı sunan Norel, metal gold ve ahşap seçenekli ayak detaylarıyla, kolay temizlenebilir özelliğiyle Kelebek Mobilya indirim günlerinde ön plana çıkıyor.

SOFRALARA BÜYÜLEYİCİ DOKUNUŞ: WELMONT YEMEK ODASI TAKIMI

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR DOĞUM GÜNLERİNİ KUTLADI! LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR DOĞUM GÜNLERİNİ KUTLADI!

İddialı wenge rengiyle ön plana çıkan Welmont Yemek Odası Takımı, harika sofralar kurmaya yardımcı oluyor. Balıksırtı deseniyle göze çarpan Welmont, modern ve klasik dokunuşların bir harmonisi olarak ifade ediliyor. Misafir ağırlamayı özel bir deneyime çeviren Welmont, görsel açıdan zengin ve çekici yapısıyla da evlere benzersiz bir atmosfer katıyor. Zamansız kazayağı deseniyle harmanlanan Welmont Yemek Odası Takımı, en güzel anlar için Kelebek Mobilya tarafından dekorasyon severlerin sunuluyor.