İnsan vücudu günlük hayatta birçok zararlı katkı maddesine maruz kalıyor. Yiyecek içeceklerden, deterjanlara kadar çeşitli sebeplerle kullanılan ve vücuda temas eden bu maddeler, uzun vadede çeşitli sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Zararlı kimyasallar içermeyen ürünlerin kullanılmasıyla vücuda alınan zararlı katkı maddelerini azaltmak mümkün hale geliyor.

LEVENT UYSAL: “TÜRK MİLLETİ DESTAN YAZDI" LEVENT UYSAL: “TÜRK MİLLETİ DESTAN YAZDI"

Life by Fakir Ekolojik Bulaşık Makinesi tableti, 5’i 1 arada formülü ile bulaşıklarda kalıntı bırakmadan derinlemesine temizlik imkanı veriyor.

Kirece karşı koruma, çelik parlatma, cam ve bardak koruma özellikleri bulunan ürün, en inatçı yağ lekelerini kolayca söküp atarak bulaşıklara göz alıcı parlaklık getiriyor. Bulaşık temizliğine çevreci ve etkili çözüm sunan Life by Fakir Ekolojik Bulaşık Makinesi tabletinin bir kutusunda 30 tablet bulunuyor. Tabletler bitkisel içeriği ile doğada kolay çözünebiliyor. Böylece hem çevreyi hem de insan sağlığını korumaya katkı sağlıyor.

Life by Fakir ürünlerinin hiçbiri GDO, SLES, paraben, klor, boya gibi zararlı kimyasallar içermediği için evlerde güvenle kullanılabiliyor. Ayrıca ürünler vegan olup, içeriğinde hiçbir hayvansal katkı maddesi bulunmamakta, test aşamasında hiçbir şekilde hayvan dostlar kullanılmamaktadır.

Editör: TE Bilisim