Göreve geldiği ilk günden beri mahalle ve esnaf ziyaretlerine aralıksız devam eden Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak’ın son durağı kent merkezinde yer alan Kiremithane Mahallesi oldu. Kiremithane Mahallesi Muhtarı Ali Gülgen, Mersin Pazarcılar Odası Başkanı Abdulhalim Batur, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bedi Genç ile Meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette Başkan Gültak, mahallede kurulan semt pazarına girip esnaf ve alışverişe çıkan vatandaşlarla sohbet etti. 

DOĞRULAMA PLATFORMU TEYİT, “YEŞİL İDDİALARI” İNCELİYOR DOĞRULAMA PLATFORMU TEYİT, “YEŞİL İDDİALARI” İNCELİYOR

2024 YILI İÇİN DESTEK TALEBİ

Yoğun ilgi ile karşılaşan ve etrafını saran mahalle sakinlerine geri dönüşümü mümkün pazar çantalarından hediye ederek sohbet eden Başkan Gültak, Akdeniz’de hizmet ve projelerin devam etmesi, ayrıca kentte sağlanan barış, kardeşlik ve huzur ikliminin sürmesi için 2024 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde vatandaşlardan destek istedi.

Kiremithane sakinleri hem mahalleye sunulan hizmetler hem de yıllardır alışverişlerini yaptıkları semt pazarının kurulduğu sokağın, fen işleri ekipleri tarafından kısa bir süre öne baştan sona yenilenmesi nedeniyle memnuniyetlerini dile getirip Başkan Gültak’a teşekkür etti. Akdeniz Belediye Başkanı Gültak da ilçe genelinde asfalt, yol, kaldırım gibi üstyapı ihtiyacı olan mahalle kalmayıncaya dek hizmetlerin aralıksız süreceğinin altını çizdi.