Yüksek antioksidan oranı ve içerdiği birçok vitamin sayesinde "süper mevye" olarak tanımlanan aronyayı dalında yetiştirip sofralara ulaştıran Mor Aronya, hem damak tadına hem de sağlığa hitap eden yeni ürünü Mor Aronya Gummy’i müşterilerle buluşturdu.

KULAK ÇINLAMASININ 10 ÖNEMLİ NEDENİ! KULAK ÇINLAMASININ 10 ÖNEMLİ NEDENİ!

“Doğanın mor gücü aronya”nın modern gıda teknolojileriyle üretilen, kolay tüketilen, jel formlu çiğnenebilir gıda takviyesi Mor Aronya Gummy, hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap ediyor. Aronya meyvesinin sağlık üzerindeki faydalarından yararlanmanın eğlenceli ve kolay yolu Mor Aronya Gummy, gün boyu zinde kalmaya yardımcı oluyor. İçerdiği vitaminler ve mineraller sayesinde hastalıklardan korurken, inflamasyonu azaltıyor ve güçlü bir bağışıklık sistemi sağlıyor.

Aronyanın faydalarından en iyi şekilde yararlanmak için 4-11 yaş arası çocukların günde 2 gummy, 11 yaş üzeri çocukların ve yetişkinlerin ise günde 2 ile 4 gummy tüketmeleri öneriliyor.

Aronya, bütünsel sağlık için sayısız fayda sunuyor

Aronya mega antioksidan değerleri yanında C, PP, B, E vitamini ve yüksek miktarda antosiyanin içeriyor. Aynı zamanda potasyum, magnezyum, kalsiyum, manganez ve yüksek oranda lif içeren meyve, bağışıklığın güçlenmesi, alerjilerin gerilemesi ve eklem ağrıları gibi rahatsızlıklarda takviye edici gıda rolünü üstleniyor. Yüksek tansiyon, anti-aging, karaciğer sağlığı, diyabet, kalp ve damar sağlığı, alerji gibi kronik rahatsızlıklar, radyasyonun olumsuz etkileri ve zihin sağlığı konularında iyileştirici özelliği de bulunuyor. 

Editör: TE Bilisim