Mersin’de en çok rağbet gören semtlerden olan Çamlıbel’de her geçen gün yeni işletmeler hizmete başlıyor. Kerime Ersancak ve Şenay Tatlıdil’in birlikteliğinde kurulan Sunlight Beauty Center Mersinlilerin hizmetine sunuldu.

ALTUNOK, KADINLARIN GÜNÜNÜ ÇİÇEKLE KUTLADI ALTUNOK, KADINLARIN GÜNÜNÜ ÇİÇEKLE KUTLADI


“HERKESİ BEKLİYORUZ”
Açılışta konuşan Kerime Ersancak, “Uzun zamandır bir kadın olarak kendi işimi kurmayı düşünüyordum. Yapabileceğim en iyi işlerden birinin de kuaför ve güzellik merkezi olacağını düşündüm. Sonrasında Şenay (Tatlıdil) Hanım ile ortak paydaşta anlaştık ve Sunlight Beauty Center’ı açmaya karar verdik. Herkesi bekliyoruz” dedi. 
“KUAFÖR VE GÜZELLİK MERKEZLERİ HİÇBİR ZAMAN POPÜLERİTESİNİ KAYBETMEZ”
Kuaför ve güzellik merkezlerinin hiçbir zaman popüleritesini kaybetmediğini belirten Şenay Tatlıdil ise, “Ülkemizde kadınlarımızın her zaman kendi ayakları üstünde durmasını en çok destekleyen kişilerden oldum. Ben de Kerime Hanım gibi kendi mekanımı açmayı düşünüyordum. Kuaför ve güzellik merkezlerinin de hiçbir zaman popüleritesini kaybetmeyeceğini düşündüğümüz için bu alana yöneldik. Umarım her şey için istediğimiz gibi olur” diye konuştu. 


Yoğun ilginin olduğu açılışta ünlü şarkıcı Murat Övüç sahne aldı. En sevilen şarkılarını Mersinliler için seslendiren Övüç, danslarıyla da açılışa gelen Murat Övüç, açılışa katılanlara tavsiyelerde bulunarak bakım ve güzelliklerine önem vermelerini söyledi.

Editör: TE Bilisim