Mesajında birlik ve beraberliğe dikkat çeken Başkan Kılınç “Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, hoşgörü ve paylaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerimizdir.

Bu yıl ülkemiz de yaşanan ve hepimizde derin izler bırakan deprem nedeniyle buruk bir Ramazan Ayı geçirmiş olsak da, bayramla birlikte yaralarımızı en kısa sürede sarmaya, yaşadığımız acılardan ders çıkartarak geleceğe daha umutlu bakmaya devam edeceğiz.

Acıda, tasada, kıvançta, bir ve beraber olabilmenin, ülkemizi ve milletimizi ayakta tutan en büyük değer olduğuna inanan birisi olarak, ailemiz, sevdiklerimiz ve milletimizle kucaklaşacağımız Mübarek Ramazan Bayramı'nda, Yüce Allah'tan bütün insanlığa sağlık, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum.

BAŞKAN SEÇER’DEN BAŞKAN ABDULLAH ÖZYİĞİT’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ BAŞKAN SEÇER’DEN BAŞKAN ABDULLAH ÖZYİĞİT’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Bu vesileyle ilçemiz Anamur'a, ilimiz Mersin'e ve ülkemize hayırlı bayramlar diliyor, İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.” dedi.