Belediyeye ait Dr. Ali Su Kütüphanesinde gençlerle bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Önemli bir sınava girecek olan gençlerimizle buluştuk. Harıl harıl ders çalışıyorlardı. Kısa bir mola verdik, biraz sohbet ettik. Moral ve motivasyon takviyesi yaptık. Silifkeli  gençlerimizin  her alanda başarı kazanacağına inancının tamdır. Silifkeli gençlerimizin hepsiyle gurur duyuyorum, gençlerimizi de, onlara emek veren ailelerini de tebrik ediyorum. Bu gençlerimizin büyük bir kısmı dershaneye gitmeden, ek ders almadan bu sınava hazırlandı. Yalnızca belediyemizin açmış olduğu Dr. Ali Su Kütüphanesinde planlı ve sistemli bir şekilde çalışarak sınava hazır hale geldiler. Hafta sonu yapılacak YKS sınavına girecek olan tüm gençlerimizin hayallerine kavuşmasını, istedikleri bölümleri kazanmasını temenni ediyorum. Hepsini çok aydınlık bir geleceğin beklediğine inanıyorum. Daha nice Silifkeli çocuğumuzun ve gencimizin güzel başarılara imza atmasını diliyorum” dedi.

Silifkeli gençlerin daima yanlarında olacaklarını da vurgulayan Başkan Altunok, “Gençlerimiz yeter ki çalışsın, başarılı olsun. Biz daima yanlarında olacağız, onları desteklemek için ne gerekiyorsa yapacağız” diyerek sınava hazırlanan gençlere çeşitli ikramlarda da bulundu.

HAYALİNE, AKDENİZ BELEDİYESİ’NİN KURSLARIYLA ULAŞMAYA ÇALIŞIYOR HAYALİNE, AKDENİZ BELEDİYESİ’NİN KURSLARIYLA ULAŞMAYA ÇALIŞIYOR

Mevlüt PARTAL - SİLİFKE