Belediye hizmetlerinin halka ulaştırılmasında başarının uyumlu bir ekip çalışmasıyla mümkün olabileceğini hatırlatan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, 31 Mart’ın Silifke ve Silifkeliler için bir fırsat olduğunun altını da çizdi. Demircili mahallesinde halka seslenen Başkan Altunok, “Silifke Belediyesi olarak 88 mahallemize eşit hizmet götürüyoruz. Bu hizmetlerimizi gerçekleştirirken de Mersin Büyükşehir Belediyesi ile bazı sıkıntılar yaşamaktayız. Büyükşehir belediyesinin hizmetlerle ilgili sorumluluk alanı ile ilçe belediyelerinin sorumluluk alanı arasında gerçekleştireceği hizmetler konusunda vatandaşlarımız büyük bir mağduriyet yaşamaktadır. Biz şimdi bu mağduriyetlerin yaşanmaması için tüm halkımızdan destek istiyoruz. Bugüne kadar hangi partiye oy verirseniz verin, hangi partiye mensup olursanız olun ama 31 Mart seçimlerinde tercihiniz Mersin’de cumhur ittifakı adayı Serdar Soydan Silifke’de de bu kardeşiniz Sadık Altunok olsun. Bizlere bu görevi güçlü bir şekilde verdiğiniz takdirde hem büyükşehir belediye hizmetlerini hem de ilçe belediye hizmetlerini birleştirerek Cumhur ittifakımızın da gücüyle halkımıza ve şehrimize ulaştıracağız. Değerli hemşehrilerim, büyüklerimizin de her zaman söyledikleri gibi ‘birleşirsek tok, bölünürsek yok oluruz’ atasözünden yola çıkarak biz de diyoruz ki hizmet yolunda güçlerimizi birleştirelim. Hem Büyükşehir belediyesinde hem de Silifke belediyesinde yetkiyi cumhur ittifakı adayları olarak Serdar başkanımla bana verin, sizlere nasıl hizmet gelir nasıl hizmet edilir bir görün. Verin yetkiyi görün etkiyi. Allah’ın izni siz değerli halkımızın da desteği ile 31 Mart’tan sonra cumhur ittifakı adayımız Serdar Soydan’la uyum içerisinde çalışmalar yürütmeyi hedefliyoruz. Bu birlikte hareketimiz neticesinde siz değerli halkımıza örnek bir belediyeciliği örnek bir hizmet anlayışını hissettirmek istiyoruz. Yapacağımız yatırımlar ve uyumlu çalışmalarla Akdeniz bölgesinde Mersin’imizi ve Silifke’mizi hak ettiği yere taşıyacağız. 31 Mart’ta elimize geçen fırsatı çok iyi değerlendirerek cumhur ittifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ve Silifke’de de Sadık Altunok kardeşinize  güçlü bir şekilde destek vermenizi bekliyorum” dedi.

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Başkan Altunok, daha sonra mahalle halkının yanı sıra  Muhtar Hikmet Çetin’den gelen istek ve talepleri de dinledi.

FIRINLARA GRAMAJ VE HİJYEN DENETİMİ FIRINLARA GRAMAJ VE HİJYEN DENETİMİ

Seçim Komitesi Başkanları Mustafa Uysal ve Hidayet Eren tarafından hazırlanan seçim gezileri programında Başkan Altunok’a MHP İlçe Başkanı Kıvanç Derya, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz, AK parti Kadın Kolları Başkanı Emine Can, KAÇEP Başkanı Büşra Gezer, parti yöneticileri ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.

Editör: Yasin ABACI