Sadık Altunok başkanlığında toplanan Silifke Belediye Meclisi, emlak ve istimlak, imar, muhasebe ve  plan proje müdürlüğünden gelen raporları görüşmeye açtı.  Okunan raporlardan sonra bu maddeler oy birliği ile komisyona havale edildi.

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok yaptığı konuşmada,  “Belediye olarak her mahallemize hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Yeni yolların açılması, mevcut yolların bakım ve onarımı, asfaltlama ve parke taşı döşeme çalışmalarımız, yeşil alanların bakımının yanı sıra halkımızın rahat, güven ve sağlıklı bir şekilde belediye hizmetlerinden faydalanması konusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaz aylarının başlamasıyla birlikte ilçemizde temizlik konusu da her zaman olduğu gibi ayrı bir öneme sahiptir. Denize sahili olan mahallelerimiz başta olmak üzere kent merkezimize gelen yerli ve yabancı misafirlerle birlikte nüfusumuzda büyük bir artış meydana gelmektedir. Belediye olarak her zaman olduğu gibi temizlik bizim en hassas davrandığımız hizmet alanıdır. Biz Silifke’mizi seviyoruz. İlçemiz Silifke’yi evimiz gibi görüyoruz.  Halkımızın sağlıklı, huzurlu ve temiz bir çevrede yaşamasını sağlamak amacıyla belediye temizlik işleri müdürlüğümüze bağlı ekipler gece-gündüz kent merkezi ve mahallelerimizde çalışmalarını sürdürmektedir. Temiz bir çevre temiz bir Silifke konusunda halkımızdan ve esnaflarımızdan daha duyarlı davranmalarını istiyoruz. Belediye olarak her zaman önceliğimiz temizliktir” diye konuştu.

TOROSLAR BELEDİYESİNDEN YOLLARA YENİ DOKUNUŞ TOROSLAR BELEDİYESİNDEN YOLLARA YENİ DOKUNUŞ

Başkan Altunok, Mayıs ayı olağan meclis toplantısı ikinci oturumunun  10 Mayıs 2022 tarihinde yapılacağını duyurarak toplantıyı sonlandırdı.

Mevlüt PARTAL - SİLİFKE

Editör: TE Bilisim