24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle kendisini ziyarete gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sezgin ve öğretmenleri makamında kabul eden Başkan Altunok, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı, gençlerimizi dolayısıyla da ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz öğretmenlerimizi kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum. 24 Kasım 1928 tarihinde ülkemizin kurucusu ve kurtarıcısı Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e “Başöğretmen” unvanının verilmesinin ardından her yıl 24 Kasım gününü Öğretmenler Günü olarak kutlamaktayız. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetiştirilmesinde baş tacımız olarak nitelendirdiğimiz öğretmenlerimiz, milletimizin sosyal ve kültürel alanda gelişim göstermesine büyük katkı sağlamaktadır. Öğretmenlik mesleğini icra eden öğretmenler yalnızca öğrenci ya da velilere değil toplumun tamamına hizmet etmektedirler. Yarınlarımızın teminatı nesillerimizin yetiştirilmesinde en önemli görevi üstlenen ilçemiz genelinde görev yapan ve emekli olmuş tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, öğretmenlerimize yaşamları boyunca başarı, sağlık ve mutluluklar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Başkan Altunok, 24 Kasım Öğretmenler günü anısına her öğretmene bir de çiçek verdi.

AKDENİZ BELEDİYESİ’NİN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM DESTEĞİNDE İKİNCİ TAKSİTLER HESAPLARA YATIRILDI AKDENİZ BELEDİYESİ’NİN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE EĞİTİM DESTEĞİNDE İKİNCİ TAKSİTLER HESAPLARA YATIRILDI

Mevlüt PARTAL - SİLİFKE