BU DİZİ ÇOK KONUŞULACAK! BU DİZİ ÇOK KONUŞULACAK!

Kurulduğu günden bugüne kadar moda endüstrisinin iç giyim dinamikleri konusunda etkin rol oynayan ILONI by dilan, koleksiyonunda yer alan ürünleriyle, alışılmış olan tasarımları sorguluyor. İç giyim parçalarını dış giyimin bir parçası haline getiren koleksiyonda, konforlu ve bir o kadar da özgün parçalar bulunuyor.

NAİF, CESUR VE ÖZGÜR KOLEKSİYON

Koleksiyonda yer alan jartiyerler iç giyimin yanı sıra dış giyimle de kombinlenebilirken korseler de yine aynı şekilde iç çamaşır takımı olarak ya da kıyafet üstüne giyerek kombinleyebilecek parçalardan oluşuyor. İnsanların belirli moda kalıplarına bağlı kalma zorunluluğu hissetmeden giyinmesinin özgürleştirici olduğunu düşünen ILONI by dilan markasının kurucusu Dilan Damgacıoğlu, günümüz modasında iç çamaşırının dış giyimde de kullanılır hale geldiğini vurguluyor.

Koleksiyonda yer alan Riley Jartiyer ürün tasarımları; esnek ve yumuşak kumaşı sayesinde rahatlık sunuyor. Bedeninize göre tamamen ayarlanabilir olan Riley jartiyerlerin üstünde bulunan altın kaplamalı aksesuarlar rahatlığın yanı sıra elegan bir şıklık sunuyor. Koleksiyonda yer alan Sydney jartiyer ise; bacaklarda ayarlanabilir elastik bantlar ve arkada metal kopçalı agraf ile görünümü tamamlıyor. ILONI by dilan, kadınların içsel dünyalarını ifade edebilmelerine aracı olmak isteyen tasarımlar sunarken aynı zamanda özgün tasarımları sayesinde tarz ve rahatlığı bir araya getiriyor.

Koleksiyonda yer alan korseler de ayarlanabilir kumaş kaplı arka askıları sayesinde rahatlığı ön plana çıkarıyor. Korse kategorisinde yer alan ürünler yalnızca iç giyimde değil kıyafetlerin üzerine kombinlenebilmesi özelliği ile çok yönlü kullanıl sunuyor.